logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Tetřeví boudy, Černý Důl

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Černý Důl,

popis:

Nekuřácký Hotel Tetřeví Boudy se nachází na samotě na území Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 1 030 metrů, a nabízí fitness, hernu pro děti, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na horu Žalý. Komplex je tvořený celkem 4 budovami.

Součástí všech pokojů je malá lednička, čajový koutek, vlastní koupelna se sprchou a fénem.

V restauraci hotelu se z místních surovin připravují pokrmy tradiční české kuchyně. Těšit se můžete také na domácí chléb a moučníky.

Během svého pobytu mohou hosté hrát šipky, relaxovat ve sdíleném loungi, nebo se opalovat na sluneční terase. Pro děti máme připravené dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkami. Na místě najdete také houpací sítě, trampolínu a hřiště na volejbal, fotbal, badminton či frisbee. Možné je také krmit ovce a kozy.

V letním období je hotel dostupný autem. 

V zimě se k hotelu nelze dostat autem a hosté mohou parkovat na veřejném parkovišti v Dolním Dvoře, Černém Dolu příp. v Peci pod Sněžkou. Zprostředkováváme dopravu z parkoviště do hotelu za poplatek 150 Kč/ osoba. Parkoviště je zvoleno zprostředkovatelem dopravy dle aktuální sjízdnosti komunikací. 

U hotelu se nachází menší lyžařský vlek a pro náročnější lyžaře je každý den ráno zajišťován bezplatný transfer k horní stanici vleku Zahrádky do Pece pod Sněžkou. 

 

Rezervovat online - Tetřeví boudyREZERVACE
 
 

Mapa

 

GPS: 50.668930, 15.695684

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku