logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Savoy Hotel, Špindlerův Mlýn

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

Bedřichov 23, Špindlerův Mlýn, 54351

popis:

Hotel Savoy poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s LCD TV a koupelnou s fénem. Standardem je také psací stůl a některé mají i balkon s krásným výhledem na skiareál Svatý Petr.

V útulné hotelové restauraci Kogo Savoy s terasou se podává pestrá škála pokrmů středomořské kuchyně s italskými vlivy. Je zde také vinný sklípek s vynikajícími ročníky a v zimě je otevřený Apres Ski Bar s výhledem na hory a na město.

Od roku 2015 je v hotelu otevřený Hennessy Bar s jedinečnou atmosférou a moderními interiéry, kde si lze vybrat ze značkových koktejlů a pestré škály koňaků Hennessy.

Relaxovat mohou hosté při masáži, a to ve wellness centru nebo přímo v pokoji/apartmá. Od jara do podzimu lze využívat také zahradu. K většímu pohodlí slouží hostům i polštáře a deky. K dispozici je také trampolína, DVD knihovna, skateboardy, dětské hřiště a lze si tu zahrát stolní tenis. Za příplatek je možné si půjčit iPad.

V herní místnosti Hotelu Savoy jsou i konzole Play Station a Xbox a na požádání lze zajistit hlídání dětí. Parkovat je možné v garáži (za příplatek). Přímo v Hotelu Savoy si lze půjčit lyžařské vybavení, jízdní kola a hole pro severskou chůzi a nechybí zde ani lyžárna.

Savoy Hotel nabízí i služby lyžařské školy, včetně soukromých lyžařských instruktorů.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Špindlerův Mlýn.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst ve Špindlerově Mlýně! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 10

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality ve Špindlerově Mlýně! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

Hovoříme Vaším jazykem!

Savoy Hotel poskytuje hostům ubytování na Booking.com již od 21. prosince 2010

Hotelový řetězec : Asten Hotels

 

Rezervovat online - Savoy HotelREZERVACE
 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku