logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Pension Relax, Pec pod Sněžkou

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Pec pod Sněžkou,

popis:

Pokoje a apartmány:
Součástí pensionu je 14 dvoulůžkových pokojů o rozloze 20 m2 či 30 m2 s vlastní koupelnou a WC a 4 čtyřlůžkové apartmá s ložnicí, obývacím pokojem, vlastní koupelnou a WC o velikosti 45 m2.
Samozřejmostí je přidání cenově dostupných přistýlek do všech typů pokojů.
Na patře pensionu je spoječná kuchyňka. Pokoje i apartmány jsou pohodlné a jsou vybaveny moderní technikou (TV, internet). Kapacita 40 lůžek poskytuje možnost vysokého standardu v přitom ještě rodinném prostředí.

Výhled z okna nabízí působivý pohled na panoramata okolních hor či tekoucí říčku přímo za budovou.

Restaurace:
Vyzkoušejte kvalitní servis, užijte si přátelské atmosféry, excelentní pohostinnosti a unikátního prostředí našeho pensionu. Pension se snaží vyhovět vysokým nárokům a potřebám moderního člověka a jeho představám o dovolené, tj. ubytování, zábavě a odpočinku.

Stylová restaurace s barem je umístěna v přízemí a je rozdělena do dvou částí a to na tradiční restauraci a tzv. fastfood pro právě aktivní lyžaře. Je určena pro hosty pensionu i pro veřejnost. Interiér restaurace kloubí moderní styl s přírodním dřevem.
Příjemné posezení se nabízí uvnitř i na venkovní zahrádce.
Budete obslouženi pozorným, příjemnným personálem.
Pro gurmány z oblasti kulinářství je nachystána spousta chutných místních specialit i tradičních jídel, sladkých delikates a kvaliních nápojů. Specialitou pro labužníky je nabídka znamenitých domácích moravských vín.

Restaurace je stejně jako celý objekt pensionu nekuřácká.

Wellness:
Náš Wellness koutek nabízí tyto příležitosti:
-římské lázně, finská sauna a whirlpool (s perličkovou a bublinkovou masáží).

Podstatou wellness je prevence proti stresu – spojuje příjemnou relaxaci s prospěchem pro zdraví – uvolní se strnulé svalstvo, zlepší se imunitní systém a vnitřní rovnováha.
Pomáhá hojit následky civilizačních chorob, resp. se jim snaží předejít. Výsledkem je hýčkání těla i duše. Wellness kůru přinášející novou energii je ideální kombinovat s pohybem v přírodě, kde se můžete zhluboka nadýchat čerstvého horského vzduchu a násobit tak prospěšný efekt.

Ostatní služby:
Součástí pensionu je i BOWLING přinášející možnost uvolnění a společenské zábavy.
Moderní vybavení pokojů a apartmánů nabízí televizi i internet.
V podkroví se nachází společenská místnost s možností rozličných hrátek pro děti i dospělé (stolní tenis, kulečník, stolní fotbal).
Bezplatnou službou pensionu je lyžárna/kolárna i celoroční soukromé parkoviště, takže dojedete v kterémkoli ročním období pohodlně až přímo k pensionu a navíc budete mít svůj dopravní prostředek v bezpečí na dohled.

Rezervovat online - Pension RelaxREZERVACE
 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku