logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Pension Karolína, Špindlerův Mlýn

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Špindlerův Mlýn,

popis:

Pension a restaurant Karolína se nachází 1 km od centra Špindlerova Mlýna a 300 metrů od nejbližší sjezdovky. Nabízí mezinárodní restauraci, příjemné ubytování s bezplatným Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště.

Karolína má světlé pokoje zařízené v různých živých barvách. Najdete v nich prostornou dlážděnou koupelnu a TV a některé mají i plně vybavený kuchyňský kout a balkon s výhledem na hory.

Penzion je obklopen velkou zahradou s jezírkem a posezením s grilem. Zastávka skibusu se nachází 200 metrů od hotelu a v zimním období jezdí skibus zdarma. Jen 150 metrů od penzionu se nachází krytý bazén a bowlingové centrum.

Autobusové nádraží ve Špindlerově Mlýně je odtud vzdálené asi 1,5 km. Pension Karolína stojí 3 km od Kněžice, kde můžete trénovat jízdu na koni.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Špindlerův Mlýn.

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality ve Špindlerově Mlýně! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.

Hovoříme Vaším jazykem!

Pension a restaurant Karolína poskytuje hostům ubytování na Booking.com již od 24. února 2012 a během posledního měsíce se zde přes Booking.com ubytovalo více než 50 hostů.
Penzion: 7 pokojů 

 

Rezervovat online - Pension KarolínaREZERVACE
 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku