logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Pension Anna, Rokytnice nad Jizerou

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

Horní 210, Rokytnice nad Jizerou, 512 44

popis:

Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází nedaleko od centra v části zvané Horní kout (5 minut pěšky od náměstí, kde je i nejbližší zastávka autobusů,skibusů či cyklobusů)a lyžařského střediska Studenov.Nad domem už jsou jen louky a lesy.
Parkování vcelku bez obtíží (letní pneumatiky v zimě…)u objektu

Vybavení a služby
Pension Vám nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha)a TV.
K dispozici je 12 dvoulůžkových pokojů ( na 10 z nich je možno 1–2 přistýlky) a 4 apartmány pro 4–6osob.
Pension Anna je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých sportovních a vzdělávacích akcí či školení.
K dispozici je zvláštní místnost s kulečníkem a šipkami. . . V objektu se nachází restaurace ( s bohatým minutkovým jídelníčkem)s ba­rem, kde je možno posedět při reprodukované nebo i živé hudbě,a salonek pro nekuřáky.
V celém objektu je zákaz kouření kromě restaurace.
V zimě je k dispozici lyžárna a sušička bot, v létě uschovna kol a venkovní zahradní bazén 7,5×3,5 m na terase před domem.

Rekreace a služby v okolí
Okolí pensionu Anna je ideálním místem odpočinku pro všechny milovníky přírody, turistiky (pěší i cyklo), jízdy na koni, okolní terény jsou vhodné pro paraglyding a rogalisty.
U Jizery si přijdou na své sportovní rybáři (pstruhová voda).
Možnost zajistit půjčení horských kol, lyží (snowboardů) i lyžařské výstroje, lekce v některé z lyžařských škol, nájem tělocvičny, kuželny, příp, fitness centra, i povolenku pro rybáře s rybářským lístkem.
V létě jezdí cyklobusy, kterými se dostanete snadno do vzdálenějších míst Krkonoš,případně až na Pomezní boudy, odkud můžete vyrazit na túry, nebo se jimi dostanete zase snadno zpátky do Rokytnice.

cena detail:

Ceník»

telefon:

+420481523877, +420604243106, fax:+420481523877

e-mail:

info@penzionanna.cz

web:

www.penzionanna.cz

REZERVOVAT

 
 

Mapa

 

GPS: 50.731288, 15.456053

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku