Keltská noc 2012

 
ilustrační fotografie
 

10.08.2012

10.-11.8.2012 se festival Keltská noc již pošesté chystá do Harrachova! Vše nasvědčuje tomu, že se pod mamutím skokanským můstkem dobře zabydlel, město Harrachov se stalo oficiálním partnerem festivalu s nejlepším výhledem a nejvyšší nadmořskou výškou v ČR!

Nejvýše položený festival v ČR Vám nabízí spoustu nejen hudebních zajímavostí. Jak sportovní tak soutěžní příležitosti a pro nejmenší je připravený stylový dětský koutek. Nebudou chybět ani stánky s merchandisingem kapel, ozdobnými předměty, výjimečnostmi a především jídlem a pitím.

Letos bude festival zaměřen více na domácí scénu s hosty ze Slovenska.

V pátek 10.8.2012 ve 12:00 festival zahájí Krkonošská Dechovka a dále se na podium vystřídají: KOHOUT PLAŠÍ SMRT, LETY MIMO, ZNOUZECNOST, N.V.Ú., PIPES AND PINTS, VYPSANÁ FIXA, HORKÝŽE SLÍŽE, WOHNOUT, KRUCIPÜSK, CARLOS AND HIS COYOTES, …

V sobotu 11.8.2012 již od 10:30 se začnou na podiu postupně objevovat: VHS, SCHODIŠTĚ, DOCTOR P.P., GANGNAILS, E!E, RYBIČKY 48, ŠKWOR, HARLEJ, DE BILL HEADS, MZH a finálem sobotního večera se již tradičně postará veselá „domácí“ parta Tři sestry.

Vítání ptačího zpěvu
 
 

« kompletní seznam novinek

« zpět na hlavní stránku