logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Hotel Výsluní ***, Špindlerův Mlýn

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

Svatopetrská 49, Špindlerův Mlýn, 54351

popis:

Malebný Hotel Výsluní*** bude vyhovovat všem, kteří dávají přednost útulnějším prostorům. Rustikální hotel se 14 pokoji nabízí úchvatné výhledy do svatopetrského údolí. Skiareál Svatý Petr je vzdálen pouhých 5 min pěšky z kopce od hotelu.

Ubytování a služby:
Hotel Výsluní*** disponuje čtrnácti dvoulůžkovými pokoji, ve kterých je možnost připravit jednu či dvě přistýlky.
Útulné a čisté pokoje jistě splní Vaše očekávání, budete se zde cítit příjemně a pohodlně a nic Vám zde nebude chybět.
Pokoje jsou zařízeny v oblíbeném rustikálním stylu, ostatně jako celý hotel, jehož hlavním designovým prvkem je všudypřítomné dřevěné obložení.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, toaleta), televizí/SAT a připojením k bezdrátové síti.
Jistě oceníte i nádherné výhledy, které se Vám naskytnou při pohledu z okna a které Vás budou lákat ven i za nepříznivého počasí.

Relax:
Po náročném sportovním výkonu či pracovním vytížení jistě oceníte možnost relaxace v našem wellness centru, ve kterém je pro Vás k dispozici finská sauna s výřivkou.
Pro dokonalé načerpání nových sil pro Vás rádi zajistíme relaxační či sportovní masáže z rukou našeho profesionálního maséra.
Vybírat si můžete ze široké nabídky klasických i netradičních masáží, např. aromamasáž, havana masáž či masáž lávovými kameny.
Jedině plně odpočati si dokážete užít všechny atrakce a možnosti, kterými se může pochlubit toto nádherné prostředí jedné z nejkrásnějších lokalit v celé ČR.

Wellness:
Po náročném sportovním výkonu či pracovním vytížení jistě oceníte možnost relaxace v našem wellness, ve kterém je pro Vás k dispozici finská sauna s výřivkou.

Restaurace:
Nabízíme Vám příjemné posezení v naší stylové hotelové restauraci s krbem a nově vybaveným interiérem.
V restauraci je dominantním prvkem kvalitní dřevěné obložení, které jistě podpoří domácké prostředí, kterým je inspirován design celého hotelu.
Pohodovou atmosféru dokreslí i posezení u originálních kachlových kamen, které nejenom krásně vypadají, ale v zimním období Vás po náročné lyžovačce dokonale prohřejí. Vždyť co může být příjemnějšího, než trávit chladné zimní večery u vyhřátého krbu ve společnosti přátel a se sklenkou lahodného vína v ruce.
K restauraci patří take slunná teráska, ze které budete moci obdivovat výjimečné výhledy na hřbety hor, jež se Vám nesmazatelně vryjí do paměti.

Snídaně probíhají formou švédských stolů, večeře pak mají podobu tříchodového menu.
Každou večeři tvoří polévka, hlavní chod a dezert, přičemž hlavní chod je možné si vybrat ze tří možností, z nichž vždy jedna je vhodná pro vegetariány. Jsme schopni Vám na požádání a po předchozí domluvě připravit bezlepkové menu včetně snídaně.

Po chutné a vydatné večeři můžete posedět na hotelovém baru za doprovodu příjemné hudby a jen tak si užívat zaslouženého odpočinku.
V restauraci je možnost bezdrátového připojení k wifi, od dokonalé relaxace Vás tedy už nedělí vůbec nic.

 

telefon:

+420499433242, , fax:

e-mail:

sales@hotelklik.cz

web:

www.hotelklik.cz

REZERVOVAT

 
 

Mapa

 

GPS: 50.724324, 15.624875

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku