logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Hotel Adam, Špindlerův Mlýn

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Špindlerův Mlýn,

popis:

Rádi bychom Vás seznámili s nově rekonstruovaným hotelem ADAM, který je situován v jednom z nejkrásnějších horských středisek Krkonoš ve Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně.
Při rekonstrukci byl kladen zvláštní důraz na kvalitu všech stavebních prací a výběr stavebních materiálů.
Výsledkem je nadstandardní a moderní bezbariérový hotel s ubytovací kapacitou až 150 lůžek ( 39 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, tří a čtyřlůžkové pokoje, 7 stylových apartmánů ).

Všechny pokoje mají samostatné příslušenství, samozřejmostí je barevná TV se SAT programy.
Přístup do jednotlivých pater hotelu je zajištěn výtahem

Součástí hotelu je prostorná restaurace s krbem, lobby bar, relaxační centrum s masážemi, whirlpool, fitnes, prostorná sauna, parní lázeň a velký prosklený bazén s protiproudem.
Parkoviště a garážová stání jsou zdarma přímo u objektu.

Hotel poskytuje svým hostům celou řadu dalších vedlejších ( zprostředkovaných ) služeb ( výlet na horu Sněžku s průvodcem, návštěvu Krkonošského muzea, výlet do Prahy, projížďku na koních a další ).
Přímo ve Špindlerově Mlýně je několik společností se zaměřením na pořádání outdoorových akcí, kterými si mohou hosté pobyt v hotelu zpestřit.

Stravování je zajištěno v prostorné restauraci – cca 120 míst, hostům je dále k dispozici hotelový lobby bar – cca 30 míst.
Při příznivém počasí lze využít zastřešenou letní terasu s možností grilování, která navazuje na hotelovou restauraci.

Rezervovat online - Hotel AdamREZERVACE
 
 

Mapa

 

GPS: 50.726545, 15.631396

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku