logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Chalupa u Říhů, Dolní Dvůr

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

Dolní Dvůr, čp. 141, Dolní Dvůr, 54342

popis:

Chalupa u Říhů vás mile překvapí svým interiérem, naprosto jedinečná je též poloha objektu, přímo u sjezdovky a příjezdové komunikace v areálu Skiparku Dolní Dvůr. Parkování min. pro dvě vozidla je u domu na vlastním pozemku.
Celková kapacita objektu je 8 lůžek, ve dvoulůžkových pokojích, vhodné pro rodinnou skupinku, popř. 2 rodiny, které rády prožijí společnou dovolenou.

Chalupa není určena ke komerčnímu využití bez ohledu na seskupení hostů. Jedná se o klasiku horské chalupy, pokoje jsou dvoulůžkové, 2WC + koupelna se sprchou.
Vzhledem k intimitě prostředí je vhodné, aby si hosté vytvořili vlastní výpravu složenou z rodinných příslušníků, popř. 2 rodiny, které rády přátelsky prožívají společné dovolené.
Topení v kachlových kamnech, romantické duše přivítají možnost vařit i na plotně. Je velmi uklidňující se nechat prohřát příjemným sálavým teplem při večerním rodinném posezení a popovídání.
Objekt je vybaven elektrickými přímotopy, s možností regulace teploty v jednotlivých pokojích v průběhu dne. Stravování vlastní. , popř. lze využít služeb hotelu Morava či Zvon.
K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka, plynový sporák, lednice. Pošta, kostel se zvonkohrou, obchůdek s potravinami, vše v místě. Do střediska Vrchlabí vzdálenost 7km, nákupní centra, benzínové pumpy, blízkost do dalších lyžařských středisek, kulturní a společenské vyžití, nemocnice.
Vzhledem k tomu, že objekt je hostům po dobu pobytu k dispozici, je zapotřebí se seznámit s ubytovacím a požárním řádem.

V ceně jsou zahrnuty spotřeby (otop, plyn, el. energie, vodné), ložní povlečení, ručníky, utěrky, hygienické prostředky, likvidace odpadu, TV, rádio, pobytová rekreační taxa.

cena:

pokoje od 300,-Kč na osobu a den

e-mail:

info@chalupaurihu.cz

REZERVOVAT

 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku