logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


CHALET Hřebenka, Harrachov

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Harrachov,

popis:

Náš penzion Vám nabídne přátelské prostředí a apartmány s kvalitním zázemím nedaleko centra Harrachova.
Pomůže Vám zapomenout na své všední starosti a relaxovat v příjemném prostředí našeho harrachovského pensionu.
Apartmány Hřebenka jsou ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v Harrachově a jeho krásném okolí.

Pro vaše pohodlí nabízíme celkem 33 lůžek v komfortních apartmánech i prakticky zařízených pokojích.
Pro vaši relaxaci je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén.

  • Prostorné a komfortně zařízené apartmány (4×) a pokoje (4×) s celkovou kapacitou 33 lůžek jsou vhodné jak pro ubytování rodin s dětmi, tak i pro dospělé. Balkon či terasa k dispozici ke každému pokoji / apartmánu. Všechny pokoje a apartmány mají k dispozici TV/SAT a bezplatné WiFi připojení. Dům je rozdělen na dvě části se samostatnými vchody – apartmány A, B, C jsou v č.p.246 a pokoje s apartmánem D jsou v č.p.281.
  • Parkování zdarma na vlastním parkovišti přímo před domem s kapacitou 8 míst, pravidelný úklid sněhu v zimní sezóně. Možnost pronájmu kryté garáže v domě.
  • Všem hostům je k dispozici samostatný obývací prostor a prostorná a plně vybavená kuchyně s jídelnou, kterou ze využít pro příjemné večerní posezení.
  • Apartmány i většina pokojů je vhodná pro umístění dětské postýlky (možnost bezplatného zapůjčení). Pro pobyt s dětmi jsou také zdarma k dispozici vaničky, stupínky k umyvadlům a přebalovací pulty.
  • Využívat můžete také dětský koutek a celý suterén je tak vhodný i k pořádání dětských oslav. Materiál na výzdobu vám rádi zdarma zapůjčíme.
  • Samozřejmostí jsou kvalitní ručníky a osušky zn. Kronborg Lux – osušky 70×140 cm a ručníky 50×100 cm, 100% bavlna, gramáž 500 g/m2
  • Apartmány A, B, C jsou vybaveny výhradně kvalitními antialergickými ložními výrobky (přikrývky, polštáře) zn. KLINMAM Proffesional.
  • Naši hosté mají možnost ochutnat několik druhů kávy z originálního systému Tchibo Cafissimo. Dopřejte si výtečné espresso, latte macchiato, cappuccino či caffe latte! 2 kapsle na ochutnání jsou zdarma, balení 10 kapslí lze koupit za 100Kč.

Rezervovat online - CHALET HřebenkaREZERVACE
 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku