logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Apartmány Resident, Harrachov

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Harrachov,

popis:

Elegantní Resident Resort Harrachov – Wellness & Grotta Spa se nachází na poklidném místě v blízkosti centra Harrachova, pouhých 700 metrů od lyžařského areálu, se kterým jej spojuje bezplatný soukromý skibus. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi.

Rezort poskytuje ubytování v prostorných studiích a apartmánech s kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a výhledem do zahrady.

V moderní restauraci Osteria se podávají pokrmy českou a mezinárodní kuchyně i tradiční pizza. Každé ráno se podává snídaně a na požádání je dostupná pokojová služba. Parkovat lze v garáži nebo na venkovním parkovišti.

Relaxovat lze v sauně, vířivce nebo fitness centru, přičemž tato zařízení mohou hosté využívat po dobu 1 hodiny zdarma. Za příplatek jsou dostupné také další procedury včetně masáží a ošetření nohou pomocí rybiček Garra Rufa. Připlatit si lze také za nové wellness centrum Grotta Spa o rozloze 400 m² s bohatou nabídkou služeb, jako je solná a bylinná sauna, hammam nebo solné tepidárium.

V malebném okolí rezortu se můžete věnovat lyžování, jízdě na snowboardu, sáňkování, pěší turistice či golfu. V blízkosti hotelu Resident Resort Harrachov – Wellness & Spa Grotta najdete také tenisové kurty a menší sjezdovku vhodnou pro děti.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Harrachov.

Hovoříme Vaším jazykem! 

 

Rezervovat online - Apartmány ResidentREZERVACE
 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku