logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Apartmány pod Javorem, Pec pod Sněžkou

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Pec pod Sněžkou,

popis:

Nabízíme ubytování ve dvou nových apartmánech /2+kk, 2+kk, tj.celkem 8 lůžek/, které se nachází v apartmánovém domě 50m od dolní stanice lanové dráhy na sjezdovku Javor, výchozí bod celého ski areálu/Javor, Zahrádky, Hnědý vrch/, který provozuje čtyřsedačkovou lanovku a 9 vleků s přepravní kapacitou 9 520 osob/hodinu a upravuje cca 10,5 km sjezdových tratí různých obtížností, je největším v celé lokalitě.

Lyžařské terény jsou oblíbeny zvlášť rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény.
Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením, z toho sjezdovka Javor je nejdelší a nejlepší osvětlený svah v České republice.
V celém areálu se pohybujete s jedinou magnetickou kartou.
Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu velký funpark. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála.
Na Javoru je od r.2009 nová freestylová sjezdovka 800 metrů dlouhá a 2 dopady pro mega skoky, dále nové vybavení lyžařské školy – nový dětský vlek a pohyblivý pás.

Malebné horské městečko Vám nabízí značné množství restaurací, barů, bowling, bobovou dráhu, fitness, posilovny, bazén, tenis , squash, lanový park atd.. Stejně krásná jako zimní sezona, jsou zde i jarní, letní i podzimní období s využitím k turistice a výletům na Sněžku, do Janských Lázní či Špindlerova Mlýna .

Vybavení apartmánu o rozloze 34m2 je jedna dvoulůžková ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím prostorným dvoulůžkem /210×180cm/, jídelní stůl, LCD televizor se satelitem /20českýchpro­gramů/.
Ve vybavení kuch. linky je skloker. deska, lednička, luxusní parní trouba, myčka nádobí, nádobí.
Prostorná chodba a komora s vestavěnými skříněmi Vám umožní pohodlné převlékání a sušení oděvů. Na chodbě je WC a koupelna se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním. K apartmánu patří uzamykatelný lyžařský box /na chodbě u výtahu/a jedno parkovací místo v 2.podzemním podlaží parkovacích garáží č.2 /neLPG/.
K dovršení pohodlí Vám nabízíme volné připojení na WIFI.

Pobyt v našem atelieru – apartmánu je přizpůsoben pohodlí 2 až čtyř dospělých osob a umožňuje skutečný komfort – parkujete v garáži, odkud se snadno odeberete výtahem do 2.NP /byt č.202,203/, jste na okraji lesa, přímo u sjezdovky, ale i na okraji malebného městečka.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt a mnoho pěkných zážitků.

Rezervovat online - Apartmány pod JavoremREZERVACE
 
 

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku