logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Apartmány Na Salaši, Pec pod Sněžkou

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

Pec pod Sněžkou 157, Pec pod Sněžkou, 54221

popis:

Apartmány Na Salaši nabízí ubytování v pěti 3–6 lůžkových apartmá. Apartmány jsou zcela nové, moderně vybavené. Kromě vlastní toalety a koupelny budete mít k dispozici také plně vybavenou kuchyňskou linku (součástí každého apartmá).

Využít můžete i velkou kuchyni v přízemí chaty (ideální pro větší skupiny), která je vybavená profi plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnkami atd. Navíc je zde pro Vás každý den od 16:00 do 20:00 otevřený bar s alko i nealko nápoji a točeným pivem.

Děti jistě využijí prostorný dětský koutek s velkou prolejzačkou, školní lavicí, malou tabulí na kreslení a spoustou hraček. Teenageři i dospělí naopak ocení, že u nás mohou své chytré telefony a laptopy připojit k internetu prostřednictvím bezplatné wifi.

Našim hostům poskytujeme „Kartu hosta", prostřednictvím které můžete čerpat řadu slev v Peci pod Sněžkou (restaurace, půjčovny, vleky apod.).

Poloha naší chaty přímo vybízí k zimním sportům všeho druhu. Na Velké Pláni lze totiž jezdit na saních, bobovat a začínající lyžaři mají v dosahu hned 3 vleky. U chaty pak staví skibus, který Vás do 5 minut dopraví do lyžařského areálu se sjezdovkami Javor, Zahrádky, Mulda, Hnědý vrch a další. Vyřádit se můžete i ve freestyle parku a pro milovníky bílých stop jsou připraveny vždy upravené tratě kolem Krkonošské magistrály. V Peci je několik půjčoven a servisů pro lyžaře i snowboardisty, vybavení tak můžete nechat doma. Nedaleko je také sport-centrum hotelu Horizont, kde si můžete zahrát squash, kuželky, ricochet a nebo jen relaxovat v bazénu, sauně, či využít některou z příjemných masáží.

Apartmány Na Salaši najdete v Peci pod Sněžkou přímo na Velké Pláni, přibližně 500 metrů od centra města (přesná mapka na adrese: http://www.na-salasi.cz/kontakt.html). U chaty lze celoročně parkovat, v zimě je třeba použít sněhové řetězy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

cena detail:

Ceník»

telefon:

+420604221373, , fax:

e-mail:

apartmany@na-salasi.cz

web:

www.na-salasi.cz

REZERVOVAT

 
 

Mapa

 

GPS: 50.698170, 15.729540

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

Fotogalerie

 
fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
 
 
 
 
« zpět na předchozí stránku