logo krkonose-info.cz

Destinační společnost Krkonoše s.r.o
e-mail: info@krkonossko.cz
Tel.: +420 602 428 883
IČ: 27471837
DIČ: CZ27471837


Amenity Resort Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn

 
 
« zpět na předchozí stránku
 
 

Základní údaje

 
fotografie objektu

adresa:

, Špindlerův Mlýn,

popis:

  • 6 plně vybavených apartmánů s kuchyňskou linkou
  • Obývací pokoj s TV a WIFI
  • Společenská místnost s krbem a barem
  • Venkovní terasa, prolézačky, houpačky, dětský koutek
  • Sauna a pára s odpočívárnou s krásným výhledem
  • Parkování v garážích
  • 200m od sedačkové lanovky Labská

  Vybavení apartmánů kuchyňkou linkou (lednice, myčka, mikrovlnka, nádobí, el.plotýnka), TV, Wifi, obývací pokoj a 1–2 sociální zařízení. Apartmány jsou prostorné, moderně zařízené a nekuřácké. Pro odpočinek zde máme saunu a páru s odpočívárnou, venku Hot tube, pyramidovou prolézačku, klouzačky a houpačky pro malé. Dále disponujeme podzemní garáží, lyžárnou, sušárnou bot, společenskou místnost s krbem, kde se podává v případě zájmu snídaně. Společenskou místnost lze ideálně využít i jako školící místnost s přímým denním světlem.
  Přímo ode dveří domu dojedete na lyžích k 200m vzdálené sedačkové lanovce, ideální pro začátečníky a na lanovku téměř nečekáte. Z horní stanice je možné se po lyžích dostat na Horní Mísečky a tak i na Medvědín. Za den je možné projet celé lyžařské středisko V bezprostřední blízkosti jsou běžecké tratě a závodní okruhy Horní Mísečky.


  Zábava v okolí:
  přemostění, loďky, bazén, aquapark, snowtubing, bobová a sáňkařská dráha, bikepark, fatbike, tenis, squash, golf, koloběžky, tříkolky, projíždky na koních a hlavně krásné výlety s výhledy a naučnými stezkami pro malé i velké.

  Stravování:
  nechce se Vám po ránu připravovat a vymýšlet snídaně? Objednejte si jí u nás a přijďte ochutnat snídani formou švédských stolů s velkým výběrem.

  Společenská místnost:
  Je vás víc a chcete se po sportovním dni potkat a společensky se bavit? Bar, TV, krb, dětský kotek nebo stolní fotbálek Vás jistě pobaví.

  Zastřešená garáž:
  Vaše auto si během pobytu můžete zaparkovat v kryté garáži za poplatek nebo můžete stát venku na našem parkovišti.

  Odvoz až ke dveřím:
  Stráň Labská se nachází na levé straně od vodní nádrže Labská v klidné oblasti plné zeleně. Od hlavní silnice vede 800m asfaltová cesta prudce do kopce. V zimě je přikázané nasadit pod kopcem řetězy. V případě, že se vám nepodaří k nám vyjet, rádi si pro vás i vaše zavazadla přijedeme.

   

   

  Rezervovat online - Amenity Resort Špindlerův Mlýn  REZERVACE
   
   

  Mapa

   

  GPS: 50.715978, 15.574026

   

  Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

  Fotogalerie

   
  fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu fotografie objektu
   
   
   
   
  « zpět na předchozí stránku